Виявлений вірус для Linux, рассылающий спам по електронній пошті

Понеділок 22 серпня 2016 11:39
Виявлений вірус для Linux, рассылающий спам по електронній пошті
Фото: новий вірус для Linux атакує комп'ютери (networkworld.com)

Він може також починати або зупиняти DDoS-атаку на сайт з заданою IP-адресою

Новий вірус, що отримав назву Linux.Rex.1, атакує комп'ютери під управлінням ОС Linux і розсилає спам по електронній пошті, повідомляє grifonsoft.ru.


Вірус, що відноситься до найбільш просунутої категорії ботнетів, здатний функціонувати без отримання команд з керуючих серверів, безпосередньо передаючи інформацію від одного зараженого вузла до іншого.

Він може починати або зупиняти DDoS-атаку на сайт з заданою IP-адресою, а також сканувати мережу в пошуках веб-сайтів, на яких встановлені системи управління контентом Drupal, WordPress, Magento, JetSpeed та інші. Уразливості в цих програмних продуктах вірус використовує щоб одержати список користувачів, закриті SSH-ключі, логіни і паролі, що зберігаються на віддалених вузлах.

Крім того, Linux.Rex.1 використовується для розсилки спаму по електронній пошті.

"У цих листах зловмисники загрожують власникам веб-сайтів організувати на них DDoS-атаку, і, щоб уникнути атаки, потенційній жертві пропонується заплатити викуп у криптовалюте биткоин", - повідомляє видання.

Нагадаємо, виявлений вірус для Android, який краде інформацію про банківських картах.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся