Оприлюднено список шахрайських сайтів, що видурюють гроші

НовиниТелеком & IT    05.07.2016 - 19:50
Фото: оприлюднено перелік шахрайських автосайтів (online-zarabotok.org)
Фото: оприлюднено перелік шахрайських автосайтів (online-zarabotok.org)

У процесі моніторингу шахрайських веб-ресурсів експерти Асоціації виявили 147 небезпечних сайтів

Українська міжбанківська асоціація платіжних систем "ЕМА" оприлюднила список зі 147 веб-сайтів, які містили неправдиву інформацію про розіграш автомобіля. Про це повідомляється на сайті асоціації.

"У процесі моніторингу шахрайських веб-ресурсів експерти Асоціації виявили 147 (!) небезпечних сайтів, які містять неправдиву інформацію про розіграші автомобілів на території України і Російської Федерації", - наголошується в повідомленні.


Як наголошується в повідомленні, на даних ресурсах всі тексти складені юридично правильно, найчастіше сайт вказує реквізити якого-небудь відомого автосалону, які можуть ввести в оману.

В асоціації радять при отриманні SMS про нібито виграш, подзвонити до компанії, вказаної в повідомленні, й уточнити, чи проводить вона якісь акції. Причому краще телефонувати за номером, знайденому в інтернеті, а не вказаному в повідомленні.

"Дзвонити за номером компанії, вказаною на, можливо, шахрайському, сайті, не варто — він теж може виявитися фальшивою, вам відповість один із зловмисників і постарається переконати в тому, що ви ось-ось отримайте свій приз", - зазначають в асоціації.

З повним списком шахрайських сайтів можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, раніше депутат здала шахраїв, викачують гроші з мобільних абонентів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Amazon запропонує знижку при купівлі смартфона за згоду на рекламу Українські банки зазнали хакерської атаки через SWIFT на мільйони доларів
On Top