ua en ru

Обама підшукає роботу через LinkedIn

Обама підшукає роботу через LinkedIn Фото: президент США Барак Обама (Getty Images via The Hill)

Чинний президент США поділився особистими планами на найближче майбутнє

Президент США Барак Обама в ході публічного виступу пожартував, що завдяки LinkedIn не турбується про пошук роботи після того, як він залишить Білий дім у січні. Про це повідомляє профільне видання The Verge.

"Через сім місяців або близько того я буду на ринку праці", - сказав Обама на інвестиційному саміті SelectUSA у Вашингтоні.


"І я радий, що я опинюся там. Я збираюся знайти роботу на LinkedIn. Подивимося, що з цього вийде", - додав американський президент.

У лютому глава Білого дому розповів на сторінках LinkedIn про свою першу роботу - помічника продавця морозива - і "деякі цінні висновки", зроблені ним упродовж отримання важливого життєвого досвіду.

Минулого тижня корпорація Microsoft оголосила про покупку LinkedIn за понад 26 мільярдів доларів. Так, "Майкрософт" має намір використовувати базу даних LinkedIn для просування власних позицій на ринку систем управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM). У базі "ЛінкдІн" містяться дані більш ніж 400 мільйонів професіоналів.

Обама підшукає роботу через LinkedIn

Як повідомлялося, Apple відмовилася фінансувати з'їзд республіканців через висловлювання їхнього кандидата у президенти США Дональда Трампа.

Нагадаємо, 8 червня завершено перший етап президентських перегонів у Сполучених Штатах: колишня держсекретар Хілларі Клінтон після заключного "супервівторка" гарантувала своє висунення кандидатом на посаду глави держави. Офіційно про це ще має бути оголошено на національному з'їзді демократів у Філадельфії, проте вже практично ніхто не сумнівається в тому, що у фіналі боротьба розгорнеться саме між Клінтон і мільярдером-республіканцем Дональдом Трампом, який у своєму таборі вже давно залишився на самоті, обійшовши решту політичних суперників.

Президентські вибори у США відбудуться 8 листопада. Чинний глава держави не зможе взяти в них участь, оскільки вже двічі обирався президентом. Свій нинішній пост Барак Обама залишить 20 січня 2017 року.