ru ua

Новий вірус краде банківські дані з ПК

Новий вірус краде банківські дані з ПК Фото: черговий банківський троянець атакує ПК (werehumans.com)

Він здатний перехоплювати дані і працювати у всіх поширених браузерах

Користувачів персональних комп'ютерів атакує банківський троянець Trojan.Agent.Win32.692577, який спеціалізується на крадіжці банківських даних і грошових коштів з рахунків жертв. Про це йдеться в повідомленні антивірусної лабораторії Zillya.


Новий вірус здатний перехоплювати дані і працювати у всіх поширених браузерах Internet Explorer, Chrome, Opera і Mozilla Firefox. Це дозволяє троянцю красти дані, які вводяться у форми для заповнення на різноманітних сайтах.

Вірус також може робити знімки екрану монітора і виступати в ролі злодія паролів, що вводяться через клавіатуру.

"отже, метою банківського троянця стають пари логінів і паролів до облікових записів інтернет-банку, що дає його господарям необмежений доступ до грошей жертви", - наголошується в повідомленні.

За даними лабораторії новий троянець може "на льоту" змінювати свій код, протидіяти антивірусним програмам, а також має можливість самораспространения.

"При попаданні на ПК він крім своєї основної діяльності шукає всі доступні пристрої в мережевому оточенні, включаючи USB-накопичувачі, до якого підключено заражене пристрій. Далі він визначає виконувані файли і заражає їх", - підкреслюють у компанії.

Нагадаємо, маскирующийся під оновлення браузера вірус атакує комп'ютери українців.