Наливайченко заявив про намір "зупинити розкрадання країни олігархами у владі"

П'ятниця 20 жовтня 2017 09:00
Наливайченко заявив про намір "зупинити розкрадання країни олігархами у владі"
Валентин Наливайченко (фото - прес-служба Валентина Наливайченко)

Наливайченко незадоволений рішеннями влади у відповідь на вимоги протестувальників

Лідер руху "Справедливість" Валентин Наливайченко висловив незадоволеність рішеннями влади, прийнятими у відповідь на вимоги протестувальників. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Я незадоволений сьогоднішніми псевдорішеннями, які є маніпуляціями для того, щоб Порошенко і його олігархічний клан далі залишилися у владі. Вимоги людей не виконано! Біль людей проігноровано!", - написав Наливайченко.

На його переконання, цей парламент і президент "ніколи не обмежать свою недоторканність і не відмовляться від привілеїв красти, брехати та наживатися на біді українців".

"Ці депутати ніколи не приймуть закон про імпічмент президента. Президента, який є гарантом лише свого власного збагачення, процвітання корупції і зубожіння українців!", - стверджує екс-голова СБУ.

"Тому політична боротьба "Справедливості" і наших партнерів продовжується. Наш план: зламати корупційне корито, домогтися від влади негайно профінансувати для людей гідні і справедливі соціальні стандарти, насамперед, пенсії та зарплати, заморозити зростання тарифів ЖКГ, зупинити розкрадання країни олігархами у владі", - додав Наливайченко.

 

Я незадоволений сьогоднішніми псевдорішеннями, які є маніпуляціями для того, щоб Порошенко і його олігархічний клан далі...

Опубліковано Valentyn Nalyvaichenko 19 жовтня 2017 р.

Як відомо, понад 1 тис. активістів руху "Справедливість" з'їхалися на акції протесту до Верховної Ради з вимогами позбавлення недоторканності президента, народних депутатів і суддів, створення Антикорупційного суду і покарання корупціонерів із вищих ешелонів влади, прийняття нового справедливого виборчого законодавства.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся