ru ua

До початку дії безвізового режиму з ЄС Vodafone вдвічі знизив ціну на роумінг

До початку дії безвізового режиму з ЄС Vodafone вдвічі знизив ціну на роумінг Фото: Vodafone знизив ціни на роумінг (legalweek.com)

Вартість послуги роумінгу тепер стартує від 60 гривень

На честь відкриття безвізового режиму між Україною і Європейським Союзом, мобільний оператор Vodafone надав українським мандрівникам можливість бути на зв'язку в країнах Євросоюзу за половину вартості послуги роумінгу. Про це повідомляється на сайті оператора.

"Роумінг сам по собі недешеве задоволення і це стосується не тільки українських, а й європейських абонентів. Однак, на честь старту безвиза, Vodafone зробив подарунок своїм абонентам і пропонує підключати послугу "Роумінг як вдома" всього за половину вартості, - заявили в компанії.

Зокрема, тепер, з 11 червня по 11 липня, вартість послуги роумінгу - від 60 до 180 гривень, в залежності від тарифу. В її пакет включено 100-300 хвилин вхідних дзвінків з будь-яких операторів світу, стільки ж вихідних дзвінків в мережі Vodafone Україна, по 100-300 SMS та мобільний інтернет: від 120 до 360 МБ.

У Vodafone запевняють, що цього обсягу трафіку при розумному серфінгу вистачить не менше ніж на тиждень.

"Перед самою поїздкою не забудьте додати в свою телефонну книгу номери посольства України в країні перебування, екстрених служб та колл-центру страхової компанії", - нагадали в Vodafone.