МВС України розробило рекомендації для гравців Pokemon GO

НовиниТелеком & IT    23.08.2016 - 11:49
Фото: МВС просить українців бути уважніше при грі в Pokemon GO
Фото: МВС просить українців бути уважніше при грі в Pokemon GO

У відомстві вважають, що гра несе в собі загрозу життю і здоров'ю громадян

Міністерство внутрішніх справ України вбачає у популярної гри Pokemon GO загрозу життю і здоров'ю громадян, а також об'єктів критичної інфраструктури країни, у зв'язку з чим розробила відповідні рекомендації. Про це йдеться на сайті міністерства.

"Використовуючи зарубіжний досвід реагування державних органів на інциденти, пов'язані з Pokemon GO, з метою здійснення превентивної діяльності щодо недопущення важких наслідків для шанувальників гри і захисту законних прав і інтересів осіб, які не по своїй волі можуть бути втягнуті в неї, на першому етапі готові запропонувати пам'ятку для кожного", - наголошується в повідомленні відомства

Так, МВС рекомендує під час гри бути обережними, не заходити на території з обмеженим доступом і не відвідувати підозрілих місць, а також не використовувати режим доповненої реальності в публічних місцях і не грати в гру в темряві.

Дані рекомендації є першим кроком міністерства щодо регулювання ігри. Надалі МВС хоче ініціювати розгляд на засіданнях Кабінету міністрів та Ради національної безпеки України питання регулювання діяльності на території України подібних сервісів.

Нагадаємо, влада Ірану заборонила гру Pokemon GO.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся