Світові витрати на мобільні технології перевищать 1,7 трлн доларів до 2020 року

НовиниТелеком & IT    07.10.2016 - 13:32
Фото: витрати на мобільні технології у світі демонструють постійний ріст
Фото: витрати на мобільні технології у світі демонструють постійний ріст

За результатами поточного року цей показник складе 1,5 трлн доларів

Витрати на мобільні технології у світі перевищать 1,7 трлн доларів до 2020 року, повідомляє видання Hyser з посиланням на аналітиків IDC.

У компанії вважають, що за результатами поточного року цей показник складе 1,5 трлн доларів.

"Таким чином, глобальна виручка від мобільних технологій щорічно буде збільшуватися приблизно на 40 млрд доларів", - зазначає видання.

Під витратами на мобільні технології в IDC, в першу чергу, мають на увазі витрати споживачів та корпоративних клієнтів на купівлю пристроїв, таких як смартфони, портативні комп'ютери та планшети, і оплату мобільних сервісів (наприклад, мережевих і комунікаційних. Сюди ж відносять і продажу, в тому числі мобільних додатків.

В IDC називають кілька галузей, що виділяють значні кошти на мобільні продукти і рішення. Найбільший внесок серед них робить банківський сектор, інвестиції якого в мобільні технології до 2020 року повинні перевищити 100 млрд доларів.

За темпами зростання витрат на мобільні технології вийде галузь охорони здоров'я (витрати зростуть до 2020 року на 5,1%). Крім того, динаміку зростання продемонструє телекомунікаційний сектор (+4,7%). Крім того, зростання по цьому показнику покажуть і сфера професійних послуг, а також комунальний сектор і будівельна галузь.

Нагадаємо, до 2020 року 25% всієї глобальної економіки буде цифровий.

On Top