Світові поставки смартфонів збільшилися на 0,3% в II кварталі, - IDC

Понеділок 01 серпня 2016 12:17
Світові поставки смартфонів збільшилися на 0,3% в II кварталі, - IDC
Фото: продажі смартфонів у світі незначно зросли (media.t3.com)

Порівняно з першим кварталом поточного року поставки зросли на 3,1%

За попередніми даними дослідницької компанії IDC світові поставки смартфонів у другому кварталі склали 343,3 млн одиниць, що на 0,3% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року. Про це йдеться в звіті компанії на сайті.


У порівнянні з першим кварталом поточного року поставки зросли на 3,1%.

Як відзначають аналітики, вендори почали більше придивлятися до програми "Пристрій як послуга" (Device as a Service) щоб запобігти подовження циклу заміни смартфонів.

ТОП-5 вендорів, як і раніше, очолює Samsung, який збільшив свої продажі на 5,5% до 77 млн штук і займає частку ринку 22,4%. Успіх цієї компанії експерти пов'язують з хорошими обсягами продажів флагманських Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge.

На другій позиції – американська Apple. Вона, навпаки, скоротила свої поставки у другому кварталі на 15%. З 40,4 млн проданих смартфонів компанія займає частку ринку 11,8%. Таку ситуацію аналітики пояснюють тим, що користувачі призупинили покупки смартфонів компанії в очікуванні початку продажів нового iPhone 7 у третьому кварталі цього року.

Китайський виробник Huawei продемонстрував зростання поставок у 8,4% і реалізував 32,1 млн пристроїв. Його частка ринку становить 9,4%. Зростання поставок був продемонстрований на внутрішньому китайському ринку, так і на європейському. Компанія залишається брендом №1 в Китаї.

На четвертому місці рейтингу IDC – бренд OPPO. Ця компанія істотно наростила обсяг поставок – на 136,6% до 22,6 млн (частка – 6,6%). Зростання цього виробникові забезпечили продажу в Китаї, а також в Індії та Індонезії.

Замикає п'ятірку виробник vivo, який відвантажив 16,4 млн пристроїв (зростання 80,2%) і займає частку ринку 4,8%.

Нагадаємо, попит на "нетрадиційні телефони" може зрости до 2018.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся