Світовий ринок смартфонів у цьому році зросте максимум на 2%

Світовий ринок смартфонів у цьому році зросте максимум на 2%
Фото: світовий ринок смартфонів уповільнює зростання (time.com)

На ринок буде поставлено близько 1,46 млрд смартфонів

За підсумками 2016 року світовий ринок смартфонів зросте не більш ніж на 2%, повідомляє "Компьютерное обозрение" з посиланням на прогноз дослідницької компанії IDC.


На ринок буде поставлено близько 1,46 млрд смартфонів.

"Хоча ринок і залишиться в зоні зростання, приріст істотно сповільниться, адже ще роком раніше позитивна динаміка досягала 10,4%", - підкреслює видання.

Прогноз ґрунтується на спад продажів на розвинених ринках, а індустрія в цілому залежить від оновлення апаратів вже існуючими власниками смартфонів, ніж від приходу нових користувачів. Експерти припускають, що спонукати власників смартфонів переходити на нові пристрої технології віртуальної і доповненої реальності, використовувані в смартфонах.

Частка операційної системи Android, за прогнозами IDC, залишиться найвищою, буде рости і перевищить 85%. Частка iOS за підсумками року скоротиться до 13,9%, в той же час до 2020 року – трохи виросте до 14,2%. Частка Windows скоротиться ще більше, до 2020 року пристроїв з цією операційною системою в світі буде не більше 0,1%.

Нагадаємо, глобальні продажі смартфонів зросли на 4,3% у другому кварталі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся