ru ua

Мікроблогер переклав Біблію мовою емодзі

Мікроблогер переклав Біблію мовою емодзі Фото: мова емодзі (Twitter @BibleEmoji)

Книгу під назвою "Емодзі-біблія" (Bible Emoji) можна придбати в iTunes за три долари

Користувач сервісу мікроблогів Twitter з ніком @BibleEmoji представив свою версію Біблії, де замінив деякі слова на емодзі. Про незвичайну версію священного писання повідомляє The Guardian.

Книгу під назвою "Емодзі-біблія" (Bible Emoji) можна придбати в iTunes за три долари.


У ній більше трьох тисяч сторінок, але текст спеціально скорочений таким чином, щоб його було легше вмістити в твіти. Автор перекладав Біблію з допомогою спеціальної програми, що зв'язала 80 емодзі з найбільш повторюваними в священній книзі словами. Весь процес зайняв у нього близько півроку.

Сам автор побажав залишитися анонімним і попросив називати його - емодзі із зображенням обличчя в темних окулярах.

"Я подумав, що через сто років емодзі-біблія все одно існуватиме. Тому вирішив, що буде весело зробити її вже зараз", - зазначив він.

При цьому автор відмовився відповідати на питання, чи є він сам християнином. Однак він зазначив, що написав книгу тільки для того, щоб поширювати мир і любов.

В середині березня французький модний будинок Chanel продемонстрував лінійку одягу і аксесуарів з незвичайними принтами у вигляді емодзі. На подіум вийшли манекенниці в куртках, брючних костюмах і плащах, на яких зображені безліч смайликів.

Мікроблогер переклав Біблію мовою емодзі

Нагадаємо, в лютому британські вчені записали Біблію на "вічний" диск.