Microsoft додасть в Word нову функцію на основі штучного інтелекту

Microsoft додасть в Word нову функцію на основі штучного інтелекту
Фото: у Word з'явилася нова функція

За допомогою нової функції користувачі зможуть виправляти стилістичні помилки у тексті

Американська компанія Microsoft додала в тестову версію Word з пакету Office 365 нову функцію на основі штучного інтелекту, повідомляє видання Ferra.

З допомогою нової функції користувач зможе не тільки виправляти граматичні помилки, але і отримувати рекомендації по поліпшенню стилістики тексту.

Функція буде доступна через панель "Коректор" (Editor). Потенційні стилістичні недоліки будуть підкреслено жовтим пунктиром

Так, наприклад, слова maybe та basically ("може бути" і "в основному") будуть позначені як вносять невпевненість у тому випадку, якщо їх можна видалити без втрати сенсу. У той же час слово really ("дійсно") буде підкреслено тільки якщо зустрінеться у складі вислови на кшталт "дійсно хороший", де його можна буде і опустити.

"Якщо ж автор ставить питання "Справді?", програма зрозуміє, що без цього слова не обійтися і не буде пропонувати правку", - зазначає видання.

Першими доступ до нової функції отримали учасники програми Office Insider.

Нагадаємо, Microsoft запустив бізнес-месенджер Microsoft Team.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся