"Метінвест" навчить промбезпеки з допомогою комп'ютерних ігор

"Метінвест" навчить промбезпеки з допомогою комп'ютерних ігор
Фото: (сайт "Метінвест")

Розбираючи конкретні кейси травматизму в ігровій формі, фахівці Метінвесту краще зрозуміють і запам'ятають те, яким способом цих неприємностей можна уникнути

Група "Метінвест" домовилася про співробітництво з розробником та оператором симуляцій для корпоративного сектора CT Influence Games (CTIG) з метою збільшення ефективності системи промислової безпеки та охорони праці, повідомляється на сайті холдингу.


Проект буде впроваджуватися на металургійних і гірничодобувних підприємствах.

"Комп'ютерна гра від команди CTIG буде сприяти більшому залученню персоналу в пошук і усунення так званих корінних причин інцидентів і травматизму, розуміння регламентів та інструкцій, політик і процедур. Розбираючи конкретні кейси травматизму в ігровій формі, фахівці Метінвесту краще зрозуміють і запам'ятають те, яким способом цих неприємностей можна уникнути. При цьому, проживаючи певні ситуації як би особисто, співробітники компанії зможуть набагато краще запам'ятовувати інформацію – про це свідчить світовий досвід", - повідомляють в холдингу.

За даними CTIG "детективні" розслідування в частині охорони праці та промбезпеки є найбільш затребуваним продуктом компанії.

Нагадаємо, французький Сенат визнав відеоігри видом роботи.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся