ru ua

Медіагрупа StarLightMedia заснувала новий розважальний телеком-підрозділ

Медіагрупа StarLightMedia заснувала новий розважальний телеком-підрозділ Фото: 3D-шоу "Вартові мрій" (uFest.in.ua)

Нова компанія буде займатися театральними виставами, концертами, святами та іншими розважальними подіями

Найбільша українська медіагрупа StarLightMedia в рамках стратегії диверсифікації бізнесу заснувала ще одну компанію, яка буде займатися театральними виставами, концертами, святами та іншими розважальними подіями. Про це напередодні вихідних повідомили у прес-службі StarLightMedia.

Группа StarLightMedia основала еще одну компанию – StarLight Entertainment Следуя стратегии диверсификации бизнеса кру...

Опубліковано StarLightMedia 11 грудня 2015 р.

Як зазначається, новий підрозділ отримав назву StarLight Entertainment, а його директором став Євген Мушкин.

"Місія нашої медіагрупи - предметно робити світ краще, причому не абстрактно, а тут і зараз. Тому нам потрібні майданчики, команда і бізнес-план для подій-свят", - зазначив новий директор, додавши, що мета StarLight Entertainment - створення подій сучасних, інноваційних, не схожих на традиційні театральні вистави або концерти.

За проектом, це буде змішання виразних засобів, спецефекти, інтерактивність та особлива атмосфера. А зараз нова компанія активно працює над двома проектами - "Вартові мрій" і "Зимова країна", де буде задіяно українських постановників, акторів і технічних фахівців.

Першим майданчиком для StarLight Entertainment обрано спарений 7-9 павільйон Національного комплексу "Експоцентр України" (ВДНГ). У рамках трирічного контракту оренди об'єкт було модернізовано спільно із ВДНГ. Вже 19 грудня "Концерт Хол ВДНГ" відкриє двері для перших відвідувачів прем'єрою 3Д-шоу "Вартови мрій".

Друга подія - "Зимова країна" пройде на майданчику центральної частини ВДНГ, яка на три місяці перетвориться на великий сімейно-розважальний центр.

Як зазначається, компанія StarLight Entertainment стала 16-м підрозділом найбільшої телегрупи України StarLightMedia, що складається із шести телеканалів СТБ, Новий, ICTV, М1, М2 і QTV. Також в ній: три сейлз-хаузи, три виробничі компанії, дві сервісні компанії з оренди техніки та створення декорацій, а також напрямок онлайн-проектів.

Структуру медіагрупи StarLightMedia втілено у 2013 році. Ії нинішнім керівником є Володимир Бородянський, а власником StarLightMedia виступає бізнесмен Віктор Пінчук.

Нагадаємо, раніше у грудні АМКУ оштрафував провайдера цифрового ТБ компанію "Зеонбуд" на 44 млн гривень у справі про зловживання монопольним становищем.