У Львівській області посилили боротьбу з власниками DECT-телефонів

У Львівській області посилили боротьбу з власниками DECT-телефонів
Фото: радіотелефон стандарту DECT

В УДЦР нагадали, що використання DECT-телефонів в мережах фіксованого зв'язку неприпустимо і є адміністративним порушенням

У Львівській області співробітники Українського державного центру радіочастот приймають рішучі заходи по посиленню боротьби з власниками радіотелефонів стандарту DECT 6.0, йдеться в прес-релізі УДЦР.

зокрема, телефони вказаного стандарту працюють на тих же частотах, які раніше були виділені мобільним операторам для впровадження 3G.

"Бо їх (DECT-телефони) використовувати заборонено", - йдеться в повідомленні.

В УДЦР відзначають, що це проблема ускладнює розвиток 3G в регіоні, так і якість послуг зв'язку в цілому.

Це питання було обговорено в ході зустрічі керівництва області, на яку в тому числі були залучені представники департаменту дорожнього господарства, транспорту і зв'язку, санітарно-епідеміологічної служби, правоохоронних органів, а також операторів зв'язку.

У ході зустрічі, як зазначається в повідомленні, було вирішено звернутися в Національну комісію держрегулювання зв'язку та інформатизації з пропозицією прискорити формування реєстру заборонених для використання в Україні засобів і включити в цей перелік радіотелефон DECT 6.0.

В УДЦР нагадали, що використання DECT-телефонів в мережах фіксованого зв'язку неприпустимо і є адміністративним порушенням.

"Дія, що призвели до синжению якості функціонування телекомунікаційних мереж призводить до накладення штрафу в розмірі від 20 до 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", - попереджають в УДЦР.

Нагадаємо, раніше НКРЗІ попередила користувачів фіксованого зв'язку про погіршення якості 3G.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся