LinkedIn анонсував редизайн десктопної версії сайту

НовиниТелеком & IT    26.09.2016 - 16:20
Фото: LinkedIn анонсував редизайн десктопної версії сайту
Фото: LinkedIn анонсував редизайн десктопної версії сайту
LinkedIn збільшила збитки майже вдвічі в II кварталі

Крім того, соцмережа анонсувала запуск освітнього порталу LinkedIn Learning

Соціальна мережа для професіоналів LinkedIn анонсувала масштабний редизайн десктопної версії сервісу, повідомляє searchengines.ru.

"Майбутній редизайн покликаний привести десктопну версію соцмережі у відповідність з мобільного. У компанії також сподіваються спонукати користувачів проводити більше часу на платформі", - зазначає видання.

Одним з основних нововведень стане більш динамічна новинна стрічка, яка буде включати в себе більше публікацій від инфлюенсеров (агентів впливу – ред.), а також новини, відбираються командою редакторів LinkedIn. Крім того, в ній буде показуватися більше рекомендованих користувачів, з якими можна встановити контакт.

Ще одним нововведенням стане поява чат-ботів, які полегшать користувачам організацію зустрічей і виконання інших завдань.

Крім того, соцмережа анонсувала запуск нового сайту LinkedIn Learning, який представляє собою освітній портал, орієнтований як на окремих користувачів, так і на компанії. Навчальні курси по більшій частині засновані на контенті порталу Lynda.com, який компанія придбала в минулому році. На даний момент сайт доступний для власників преміум-акаунтів в соцмережі.

Нагадаємо, LinkedIn збільшила збитки майже вдвічі в II кварталі.

Читайте в розділі

ФБР розслідує нову кібератаку на сайти США

Twitter, Amazon і Spotify піддалися кібератаці

Samsung звільнить 200 менеджерів після провалу Galaxy Note 7

On Top