Антивірусник Kaspersky тестує новий freeware додаток під Windows

Антивірусник Kaspersky тестує новий freeware додаток під Windows
Фото: антивірусна компанія "Лабораторія Касперського" (likely.club)

Новий продукт розрахований на тих, хто нехтує засобами захисту або не може дозволити собі покупку відповідного

"Лабораторія Касперського" випустила безкоштовний антивірус для домашніх користувачів операційної системи Windows. Про це повідомили напередодні у прес-службі IT-компанії.

Важлива новина: в 2016-му KasperskyLab випускає абсолютно безкоштовний антивірус Kaspersky Free.В його арсеналі тільки ...

Опубліковано Kaspersky Lab 15 січня 2016 р.

Як зазначають російські "Ведомости", безкоштовна версія антивіруса запобігає встановленню на комп'ютер шкідливого програмного забезпечення (ПЗ), очищує вже заражені файли та попереджає користувача про потенційно небезпечні сайти.

Новий антивірусний продукт розрахований на людей, які нехтують засобами захисту, а також на тих, хто не може дозволити собі придбання відповідного ПЗ.

Так, річна ліцензія на стандартний Kaspersky Anti-Virus для домашніх користувачів, що володіє розширеним функціоналом по відношенню до безкоштовної версії, коштує 1320 рублів (близько 410 гривень за поточним курсом НБУ).

Антивірусник Kaspersky тестує новий freeware додаток під Windows

Станом на квітень 2015 року, відповідно до заяв компанії, домашні користувачі забезпечували "Лабораторії Касперського" дві третини світових продажів.

Нагадаємо, за даними антивірусної компанії, російськомовні хакери завдали збитків на майже 800 тисяч доларів за останні чотири роки.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся