ua en ru

Клінтон встановила рекорд у Twitter після випаду на адресу Трампа

Клінтон встановила рекорд у Twitter після випаду на адресу Трампа Фото: інтернет-тролінг як спосіб політичної боротьби під час президентської кампанії у США (Twitter /Hillary Clinton)

Повідомлення кандидата від демократів отримало в соцмережі 404 тисячі ретвітів і понад 490 тисяч лайків за добу

Перепалка між двома головними претендентами на пост президента США, що представляють Демократичну та Республіканську партії, Хілларі Клінтон і Дональда Трампа відповідно в сервісі мікроблогів Twitter дозволила екс-держсекретареві США встановити особистий рекорд ретвітів. Про це повідомляє агентство Associated Press.

Як зазначається, обмін уїдливими повідомленнями між Трампом і Клінтон стався після того, як президент США Барак Обама висловив Клінтон публічну підтримку.


"Обама щойно підтримав незаконослухняну Хілларі. Він хоче ще чотири роки Обами, але цього не хоче більше ніхто!" - вибухнув гнівним твітом Трамп.

Відповідь Клінтон не змусила чекати на себе - вона адресувала мільярдерові відомий у "Твіттері" мем "Видали свій аккаунт". За даними AP, за першу годину цей твіт перепостили понад 130 тисяч мікроблогерів.

До теперішнього часу запис екс-держсекретаря США ретвітнули більше 400 тисяч разів, а позначку "подобається" поставили понад 490 тисяч людей.

До цього найпопулярнішим твітом Клінтон було повідомлення, у якому вона оголосила про свою участь у президентських перегонах. Користувачі сервісу мікроблогів переопублікували його 99 тисяч раз.

Нагадаємо, напередодні Держдепартамент США назвав Клінтон порушником правил кібербезпеки за розміщення будинку поштового сервера, з якого велася робоче листування.