Китайський консорціум придбає частину бізнесу Opera за 600 млн доларів

НовиниТелеком & IT    18.07.2016 - 18:38
Фото: китайці куплять браузер Opera (kapitals.lv)
Фото: китайці куплять браузер Opera (kapitals.lv)

Очікується, що операція буде закрита в другій половині третього кварталу 2016 року після отримання відповідних регуляторних дозволів

Консорціум китайських компаній, куди входять Qihoo 360 Technology Co. Ltd. і Beijing Kunlun Tech Co і ряд інвестфондів, має намір придбати частину бізнесу Opera Software за 600 млн доларів, повідомляє fonearena.com


Раніше анонсувалося угода про придбання всієї компанії китайським консорціумом (оцінювалася в 1,2 млрд доларів), проте вона не відбудеться, оскільки не отримала схвалення регулюючими органами.

Після завершення поточної операції, китайці отримають 29%-ву частку Opera китайської компанії nHorizon, а також мобільний і веб-версії браузера, окремі технології та ліцензії, які належать Opera і програми для захисту приватності користувача даних. При цьому рекламний, ігровий і телевізійний бізнес Opera консорціум викуповувати не буде.

Очікується, що операція буде закрита в другій половині третього кварталу 2016 року після отримання відповідних регуляторних дозволів.

Нагадаємо, виручка Opera Software в ІІІ кварталі 2013 р. виріс на 34% - до 75,5 млн доларів.

On Top