ru ua

У Китаї представлена "розумна" автопарковка

У Китаї представлена "розумна" автопарковка Фото: представлена "розумна" парковка (designboom.com)

З допомогою рішення користувач може знаходити і бронювати паркувальні місця, здійснювати мобільні платежі та управління паркуванням з використанням смартфонів

Компанії Huawei і China Unicom представили рішення для розумної автомобільної парковки на основі технології NB-IoT — вузькосмугового Інтернету речей (Narrow-band IoT), повідомляє 3dnews.


В рамках проекту була запущена мережа 4.5 G, яка забезпечила. безперервне широкомасштабне покриття в межах Зони міжнародного туризму і курортів в Шанхаї (Китай). Крім того, було встановлено понад 300 смарт-датчиків виявлення транспортних засобів на одній з парковок.

"В результаті сформована інфраструктура "розумної" парковки, що включає термінали, базові станції, сервери і мобільні додатки", - повідомляє видання.

З допомогою рішення користувач може знаходити і бронювати паркувальні місця, здійснювати мобільні платежі та управління паркуванням з використанням смартфонів.

Як відзначає видання, в Huawei очікують, що в наступні три–чотири роки кількість з'єднань Інтернету речей у світі збільшиться в сім разів. При цьому, як очікується, основна увага буде зосереджена саме на технології NB-IoT, яка стане головним неосвоєним ринком для операторів.

Нагадаємо, раніше китайська Xiaomi презентувала "розумний" велосипед.