У Китаї представлена "розумна" автопарковка

НовиниТелеком & IT    05.07.2016 - 17:36
Фото: представлена "розумна" парковка (designboom.com)
Фото: представлена "розумна" парковка (designboom.com)
У Китаї заборонили публікувати новини, побудовані на повідомленнях із соцмереж Китай запустив космічну ракету "Чанчжен-7"

З допомогою рішення користувач може знаходити і бронювати паркувальні місця, здійснювати мобільні платежі та управління паркуванням з використанням смартфонів

Компанії Huawei і China Unicom представили рішення для розумної автомобільної парковки на основі технології NB-IoT — вузькосмугового Інтернету речей (Narrow-band IoT), повідомляє 3dnews.


В рамках проекту була запущена мережа 4.5 G, яка забезпечила. безперервне широкомасштабне покриття в межах Зони міжнародного туризму і курортів в Шанхаї (Китай). Крім того, було встановлено понад 300 смарт-датчиків виявлення транспортних засобів на одній з парковок.

"В результаті сформована інфраструктура "розумної" парковки, що включає термінали, базові станції, сервери і мобільні додатки", - повідомляє видання.

З допомогою рішення користувач може знаходити і бронювати паркувальні місця, здійснювати мобільні платежі та управління паркуванням з використанням смартфонів.

Як відзначає видання, в Huawei очікують, що в наступні три–чотири роки кількість з'єднань Інтернету речей у світі збільшиться в сім разів. При цьому, як очікується, основна увага буде зосереджена саме на технології NB-IoT, яка стане головним неосвоєним ринком для операторів.

Нагадаємо, раніше китайська Xiaomi презентувала "розумний" велосипед.

Читайте в розділі

"Укрпошта" закінчила III квартал з чистим збитком 11,8 млн гривень

YouTube виплатив 1 млрд доларів правовласникам музичного контенту

Голос в небезпеці: як месенджери забирають у мобільних операторів гроші

On Top