"Київстар" збільшив виручку на 11% за підсумками II кварталу

НовиниТелеком & IT    04.08.2016 - 12:52
Фото: "Київстар" відзвітував про фінрезультати за другий квартал
Фото: "Київстар" відзвітував про фінрезультати за другий квартал

Кількість мобільних абонентів оператора зменшилася на 2%

Оператор мобільного зв'язку компанія "Київстар" у другому кварталі отримала виручку у розмірі 3,689 млрд гривень, що на 11% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це йдеться в повідомленні прес-служби оператора.


З них виторг від реалізації мобільних послуг склала 3,399 млрд гривень (зростання 11%), а від послуг фіксованого зв'язку – 262 млн гривень (+10%).

"Такі результати були досягнуті завдяки зростанню виручки від послуг мобільної передачі даних та запуску успішних маркетингових активностей", - коментують в компанії.

Показник EBITDA виріс на 34% і склав 2,027 млрд гривень, маржа зросла на 9,3 відсоткових пункти до 54,9%.

"На зростання маржі EBITDA вплинуло збільшення доходів, зменшення витрат на міжмережевий інтерконект, зниження структурних операційних витрат", - наголошується в повідомленні.

Капітальні витрати оператора скоротилися на 38% до 727 млн гривень.

Кількість мобільних абонентів оператора зменшилася на 2% і становила на кінець звітного періоду 25,4 млн осіб, з них користувачами мобільного інтернету було 10,3 млн (-5%).

"Це (скорочення абонбази – ред.) обумовлено припиненням бізнес-операцій компанії на територіях, тимчасово непідконтрольних Україні", - пояснюють в "Київстарі".

Кількість абонентів фіксованого ШСД залишилося практично на рівні минулого року – 0,8 млн користувачів.

У той же час середній дохід на одного абонента (ARPU) за послуги мобільного збільшився на 14% до 44 гривень, а за фіксованою – на 15% до 62 гривень. Використання даних збільшилася на 83% до 283 Мб.

Нагадаємо, "Київстар" розраховує вдвічі збільшити 3G-покриття до кінця року.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся