Кожен третій українець користується смартфоном з сенсорним екраном - дослідження

НовиниТелеком & IT    28.07.2016 - 12:12
Фото: кількість користувачів смартфонів в Україні зростає
Фото: кількість користувачів смартфонів в Україні зростає

У порівнянні з минулим роком кількість користувачів смартфонів збільшилася на 22%

33%, або кожен третій житель України, користується смартфоном з сенсорним екраном.

Про це йдеться в результати дослідження агентства мобільного маркетингу LEAD9 та Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).


В порівнянні з минулим роком кількість користувачів смартфонів збільшилася на 22%. Так, понад 50% опитаних громадян у віці 18-50 володіють тач-скрін смартфонами. А серед людей до 30 років ця цифра сягає понад 65%.

У той же час кількість користувачів смартфонів серед осіб старше 60 років незначна – всього 5%. У віковому сегменті 30-39 років користується смартфонами 51%, а 40-49 років – 32%.

Більшість користувачів смартфонів (66%) вважають Android-пристрої, "яблучну" продукцію воліють 13%. При цьому експерти відзначають зростання частки смартфонів з операційною системою Android з 59 до 66%, тоді як частка Windows-смартфонів скоротилася з 7 до 2%.

Найбільш популярними серед користувачів смартфонів є соціальні мережі. Так, 73% з тих, хто встановлював будь-які додатки, користувався саме ними. 61% опитаних користувалися іграми, 51% - навігацією і 49% - месенджера.

"Типовий користувачів смартфонів, як і в 2015 році, - це молода людина віком до 40 років, з вищою освітою, який проживає у середніх і великих містах України", - підкреслюється в дослідженні.

Опитування проводилося в травні 2016 року, було опитано мінімум 2 тис. респондентів, які проживають на території України (крім Автономної республіки Крим та тимчасово окупованій території Донбасу).

Нагадаємо, Samsung вперше обійшла Apple по продажах у США.

On Top