ua en ru

Канадський вчений перетворив гаджет на пристрій проти безсоння

Канадський вчений перетворив гаджет на пристрій проти безсоння Фото: додаток mySleepButton (Gizmodo.in)

Спеціальний додаток можна буде встановити на будь-який онлайн-пристрій

Винахідник із Канади презентував унікальний у своєму роді додаток під назвою mySleepButton, який допоможе заснути тим, кого періодично мучить безсоння. Про це повідомляє профільне видання News-Medical.

Як зазначається, медики акцентують увагу на тому, що частіше за все безсоння буває у тих людей, які думають про щось непотрібне в той час, коли потрібно спати.


Тому вчений із Торонто (Канада) вирішив створити спеціальний додаток, який можна буде встановити на будь-який гаджет. Мета такого додатка - допомогти людині позбутися думок, які не дають їй заснути.

mySleepButton розроблено за цікавим принципом. Людина встановлює час, скільки йому потрібно для того щоб заснути.

Канадський вчений перетворив гаджет на пристрій проти безсоння

Фото: додаток mySleepButton (Mysleepbutton.com)

Потім приємний жіночий голос буде називати різні незв'язані між собою речі, а людині потрібно буде придумати до них асоціації.

Як стверджує творець програми Люк Бодуен, mySleepButton працює за принципом SDI (Serial Diverse Imagining) і може знижувати рівень нервового збудження перед сном.

Додаток вже було протестовано на 154 студентах ВНЗ, які скаржилися на проблеми зі сном, викликані надмірним нервовим збудженням і когнітивними порушеннями.

За словами експертів, mySleepButton дійсно допомагає поліпшити якість сну і швидкість засинання. Працює додаток за простим принципом: протягом заданого часу (8, 10, 15 хвилин) користувач слухає назви предметів, паралельно представляючи їх в своїй уяві.

В результаті користувач заспокоюється, розслабляється, нервове збудження знижується. В даний час mySleepButton є доступним для придбання на App Store і Google Play.

Канадський вчений перетворив гаджет на пристрій проти безсоння

Таким чином, він засне швидше, оскільки не буде роздумувати про будь-які проблеми.

Нагадаємо, раніше Nokia купила розробника фітнес-гаджетів Withings.