ua en ru

Вчені знайшли зв'язок між кількістю коментарів у соцмережах і їхньою якістю

Вчені знайшли зв'язок між кількістю коментарів у соцмережах і їхньою якістю Фото: об'єктом досліджень став веб-ресурс "Реддіт" (The Huffington Post)

Американські вчені переглянули понад 55 мільйонів "постів" на сайті Reddit, виявивши при цьому деяку закономірність

Чим більшу кількість коментарів в Інтернеті залишає веб-користувач, тим безглуздішими з точки зору форми і змісту вони стають. Такого спільного висновку дійшли вчені з Університету Південної Каліфорнії (США), що опублікували напередодні відповідне дослідження онлайн-продуктивності в різних аудиторіях споживачів інформаційних технологій.

Як зазначає видання The Huffington Post, американські дослідники переглянули понад 55 мільйонів коментарів на сайті Reddit, виявивши в ході експерименту певну закономірність.


Зокрема, користувачі, які витратили на коментування більше однієї години, відправляли переважно короткі і малоінформативні за своєю суттю інтернет-коментарі, які одержували в результаті мало голосів і відповідей.

Як стверджує співавтор дослідження і професор інформатики Еміліо Феррара в "Хаффінгтон Пост", тривалий коментування негативно впливає на склад користувача та зміст його "посад".

"Наші результати припускають погіршення продуктивності: сеанси підвищеної інтенсивності пов'язані з виробництвом і призводять до появи більш коротких і менш складних коментарів, які стають все менш привабливими для інших інтернет-користувачів через зниження їх якості", - йдеться у публікації.

На сьогодні вчені з Університету Південної Каліфорнії досліджували тільки один веб-ресурс - Reddit. В майбутньому вони сподіваються розібратися і з іншими веб-платформами, серед яких перш за все називаються найбільші в світі соцмережі Twitter і Facebook.

При цьому фахівці вивчили всього лише два параметри - довжину і граматичну витонченість коментарів, тоді як природа агресивності коментарів залишилася невивченою. За словами Феррари, це питання буде вивчено на наступних етапах дослідження.

В цілому, як випливає з наукового звіту, одноманітна діяльність протягом довгого часу призводить до поганих результатів.

Нагадаємо, офісний планктон зайнятий онлайн-шопінгом в робочий час.

Як повідомлялося, в березні президент Петро Порошенко підписав Стратегію кібербезпеки України.