ru ua

Ізраїльський месенджер для анонімного спілкування профінансує російський бізнесмен

Ізраїльський месенджер для анонімного спілкування профінансує російський бізнесмен Фото: ізраїльський анонімний месенджер BlindSpot

Роман Абрамович інвестує в розробку сервісу для обміну анонімними повідомленнями BlindSpot

Російський мільярдер і власник ФК "Челсі" (Лондон, Англія) Роман Абрамович взяв участь у раунді фінансування ізраїльського месенджера для обміну анонімними повідомленнями BlindSpot, повідомляє місцеве ділове видання Globes.

Як зазначає ізраїльський бізнес-щоденник, інвестраунд на 35 млн доларів було залучено розробником сервісу - компанією Shellanoo Group.

Абрамович очолив раунд інвестицій. Крім нього, в онлайн-сервіс також вклалися популярні діджеї та музиканти Tiesto, Avicii, Девід Гетта, Себастьян Інгроссо, will.i.am, Нікі Мінаж та ін.

Додаток BlindSpot є доступний для скачування на пристрої на платформах Android і iOS. При цьому одержувачі анонімних повідомлень можуть заблокувати відправника в будь-який момент, або запитати, хто він.

Раніше у квітні 2015 року повідомлялося, що Абрамович інвестував 15 млн доларів в ізраїльський сервіс для обміну музикою Music Messenger. Тоді серед інших приватних інвесторів, крім Девіда Гетти, Will.i.am і Avicii, опинилися учасник шведської поп-групи ABBA Бенні Андерсон і менеджер співачки Ніккі Минадж Джі Роберсон.

Загалом розробники Music Messenger зібрали 35 млн доларів на подальший розвиток, а сама капіталізація компанії оцінювалася в понад 100 млн доларів.