В інтернеті через 2 роки буде більше речей, ніж людей

В інтернеті через 2 роки буде більше речей, ніж людей
Фото: вже зараз у світі до інтернету підключено 400 млн пристроїв

Сегмент інтернету речей (IoT) буде рости швидше, ніж підключення інших пристроїв

Кількість речей, підключених до інтернету перевищить кількість мобільних телефонів в 2018 році. Про це свідчать дані звіту Ericsson Mobility Report, опублікованого 2 червня.


Сегмент інтернету речей (IoT) буде рости швидше, ніж підключення інших пристроїв, з поомощью яких в інтернет заходять люди. Очікується, що в період з 2015 по 2021 рік щорічне зростання IoT-підключень складе 23%. До кінця прогнозного періоду 16 млрд з 28 млрд підключених пристроїв буде припадати на IoT-пристрої.

Найбільший темп зростання прогнозується в сегменті Інтернету речей в мережах стільникового зв'язку, де кількість підключених пристроїв зросте з 400 млн у 2015 році до 1,5 млрд у 2021 році.

Найбільш активний ріст продемонструють країни Західної Європи, де кількість підключених пристроїв до 2021 року збільшиться на 400%. Основним драйвером зростання в країнах Західної Європи стануть регулятивні вимоги, що стосуються розвитку розумних енергомереж, а також зростаючий сегмент підключених автомобілів. В цьому напрямку не останню роль відіграє розвиток європейської системи екстрених викликів eCall, якою повинні бути оснащені всі машини, починаючи з 2018 року.

Трохи менш активно зростатиме кількість підключених пристроїв у Східній Європі: очікується, що до 2021 році кількість IoT-девайсів в регіоні досягне 4 млн.

Нагадаємо, раніше український стартап у сфері інтернету речей Ecois.me потрапив в лондонський акселератор мільярдера Річарда Бренсона.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся