ua en ru

Instagram запустив 15-секундний серіал

Instagram запустив 15-секундний серіал Фото: соцмережа Instagram

Хронометраж Shield 5 британського кінорежисера Ентоні Вілкокс складе сім хвилин

Британський кінорежисер Ентоні Вілкокс, який брав участь у створенні фільмів "Перл Харбор" і "Ніби круті лягаві", запустив в Instagram серіал Shield 5. Про це повідомляє офіційний Twitter-акаунт американської інтернет-компанії, що належить Facebook Inc.

Згідно з регламентом соцмережі, кожен епізод триває 15 секунд. Проект, який називають новим словом у кіно, продовжує тенденцію захоплення ринків кіно та ТБ онлайн-сервісами.

Трилер Shield 5 розповідає про інкасатора, якого звинувачують у пограбуванні й убивстві колеги. Герой мусить довести свою невинність, ховаючись одночасно від поліції і від тих, хто його підставив.

З урахуванням обмеження Instagram на довжину роликів лише у 15 секунд, творцям відеоконтенту доведеться постаратися, щоб повноцінно розкрити сюжет і тримати аудиторію в напрузі.

Загальний хронометраж серіалу, який буде виходити протягом місяця в акаунті @shieldfive, складе лише сім хвилин.

Instagram запустив 15-секундний серіал

Щоб підтримувати інтерес глядачів і розкрити додаткові подробиці, автори проекту планують між серіями розміщувати в Instagram фотографії.

Як вважає Вілкокс, обмеження у 15 секунд - це свого роду виклик. "Я в захваті від обмеження Instagram на довжину ролика у п'ятнадцять секунд. Я відчуваю себе не обмеженим, а, навпаки, більш вільним у творчості. Ми хочемо зробити цю історію глибокою і амбітною, наскільки це можливо", - сказав режисер, додавши, що цей експеримент має сподобатися аудиторії.

Крім того, у проекті також візьме участь англійський репер Еліот Глів, відомий як Example.

Зазначимо також, що сьогодні Instagram повідомив про появу лічильника переглядів відео. Раніше, 9 лютого соцмережа запустила функцію швидкого перемикання між декількома акаунтами.

Нагадаємо, у вересні минулого року аудиторія Instagram зросла до 400 млн користувачів.

Як повідомлялося, Верховна Рада розширила присутність у соцмережах за рахунок Instagram.