ua en ru

Інау просить депутатів відхилити законопроект про штрафи провайдерів за порушення авторських прав

Інау просить депутатів відхилити законопроект про штрафи провайдерів за порушення авторських прав Інау просить не узгоджувати законопроект про штрафи для провайдерів

В асоціації відзначають, що жодна з їхніх зауважень до проекту закону враховано не було

Інтернет асоціація України направила листи в комітети з інформатизації і зв'язку, науки і освіти, а також інші зацікавлені з проханням не погоджувати наявної редакції проект закону, який передбачає штрафи для хостинг-провайдерів і власників сайтів за порушення прав інтелектуальної власності, йдеться в листі, оприлюдненому на сайті асоціації.

В Інау відзначають, що раніше неодноразово надавали свої пропозиції та зауваження з приводу аналогічних законопроектів, проте жоден з них не було враховано.

"Виходячи з вищевказаного, Інау наполягає на принциповості своїх зауважень і пропозицій та закликає не узгоджувати законопроект № 4629 від 10 травня у запропонованій редакції", - наголошується в повідомленні.

зокрема, в асоціації вважають, що проект закону перекладає на власників веб-сайтів і хостинг-провайдерів невластиві їм функції запобігання протизаконних дій, крім того в ньому не чітко прописана процедура реагування на скаргу. З іншими зауваженнями Інау з приводу законопроекту можна ознайомитися на офіційному сайті.

Як повідомлялося, Кабмін хоче штрафувати провайдерів за порушення авторських прав в інтернеті.