Більшість дронов завозиться в Україну нелегально, - імпортери

НовиниТелеком & IT    28.07.2016 - 13:07
Фото: імпортери техніки виступають за посилення боротьби з контрабандою (прес-служба асоціації)
Фото: імпортери техніки виступають за посилення боротьби з контрабандою (прес-служба асоціації)

Як правило продавці контрабандних пристроїв не мають відповідних дозволів і сертифікатів

Асоціація підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ), об'єднує імпортерів техніки, заявляє, що більшість квадрокоптеров (бпла), що ввозиться в Україну нелегально і просить держава перешкоджати контрабанді пристроїв.

Про це йдеться в прес-релізі асоціації.


За оцінками експертів, щомісяця в Україні продається лише квадрокоптеров DJI і аксесуарів до них на суму близько 400 тис. євро.

"З них нелегально – на загальну суму мінімум 250 - 300 тис. євро", - підкреслюють в асоціації.

Як зазначають імпортери, відрізнити контрабандний квадрокоптер від легально ввезеного досить легко. По-перше, роздрібна ціна на контрабанду на 15-20% нижче, по-друге, у продавців "чорного" товару немає декларації про відповідність та сертифікат УДЦР.

"Як правило, в Україну імпортують нелегально дрони, які призначені для реалізації на ринках Європи і США, і аж ніяк не України. Поставки в нашу країну найчастіше здійснюються через кордон з Польщею, Росією та Угорщиною", - відзначають в АПІТУ.

Імпортери закликали українську владу врегулювати законодавчий аспект функціонування дронов на території України, щоб перешкоджати подальшій контрабанді пристроїв.

Нагадаємо, раніше імпортери техніки закликали Rozetka.ua перешкоджати нелегального ввезення техніки.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся