У Харківській області пройшов фестиваль на підтримку особливого розвитку регіону "Слобожанщина"

У Палаці культури Лозівського району Харківської області за підтримки громадського руху "Слобожанщина" був організований культурний фестиваль на підтримку особливого розвитку регіону "Слобожанщина". В ході фестивалю на сцені Палацу культури виступили творчі та танцювальні колективи, а також виконавці пісень.

Депутат чотирьох скликань Алла Александровська разом з депутатами Харківської обласної ради, а також депутатами місцевих рад виступила перед лозовчанами.

У своїй промові Александровська зазначила комплекс соціальних та економічних проблем, які сьогодні хвилюють Харківську область, Лозівський район. Александровська підкреслила, що президент України Петро Порошенко не виконує своїх обіцянок перед українським народом.

На її думку, для вирішення соціальних питань регіону потрібні повноваження. Депутати представили присутнім законопроект про особливий регіоні розвитку "Слобожанщина". В ході презентації депутати відзначили, що даний законопроект дозволить з урахуванням культурних особливостей Слобожанщини більш ефективно вирішувати соціально-економічні проблеми області. Головний сенс законопроекту - передача реальних повноважень з Києва в регіон.

"Я прекрасно розумію ті проблеми, з якими щодня стикаються прості харків'яни. На жаль, президент Порошенко провалює всі соціально значущі реформи, людям стає все важче і важче виживати. Скоро зима, а багато сімей досі не вирішили питання з опаленням. Є проблеми з опаленням шкіл і лікарень. У цій непростій ситуації закон про особливий регіон Слобожанщина дозволив би нам на місцевому рівні вирішити більшість нагальних проблем. Ми направили законопроект нашим депутатам і чекаємо від них якнайшвидшого внесення його на розгляд Верховної Ради", - заявила Алла Александровська.

У Харківській області пройшов фестиваль на підтримку особливого розвитку регіону "Слобожанщина"

Очільник району Олексій Корпан у своєму виступі зазначив: "Насамперед, ми хотіли подякувати всім місцевим жителям за те, що незважаючи на складну економічну ситуацію, вони продовжують трудитися на благо рідного району. У нас багато проблем зараз - безробіття, провал по лінії ЖКГ, низькі доходи і багато іншого. Чесно кажучи, ми не очікували цього від децентралізації, яку нам запропонував Київ. Нас в підсумку залишили наодинці з нашими проблемами. На жаль, ми не відчули навіть помітного поліпшення. Я б навіть сказав навпаки - багато-що погіршилося. Від проекту Слобожанщини я чекаю великих успіхів і закликаю всіх цей проект підтримати".

Захід завершився фотографуванням депутатів і громадських діячів з молодими артистами.

У Харківській області пройшов фестиваль на підтримку особливого розвитку регіону "Слобожанщина"У Харківській області пройшов фестиваль на підтримку особливого розвитку регіону "Слобожанщина"

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся