Google планує завершити будівництво нового адміністративного комплексу в 2019 році

НовиниТелеком & IT    20.03.2017 - 14:33
Фото: Google будує новий кампус
Фото: Google будує новий кампус

Головною особливістю комплексу стане більш широкий доступ для відвідувачів

Американська компанія Google отримала необхідні дозволи на будівництво свого нового адміністративного комплексу (кампуса) в Каліфорнії, закінчення будівництва заплановано за два роки, повідомляє видання Recode.

altФото макет нового кампусу Google

Комплекс буде побудований в Маунтін В'ю, там же де знаходиться і теперішня штаб-квартира Google. Новий кампус буде включати в себе будівлю площею понад 595 тис. квадратних футів і розташовувати територією 18 акрів. У кампусі передбачається розмістити від 2,4 до 2,7 тис. працівників, більшість з яких будуть інженерами. Особливості конструкції будівлі включають в себе скляні стіни і дах з сонячними батареями.

Головною особливістю кампусу, як зазначає видання, стане більш широкий доступ для відвідувачів. Зокрема, відвідувачі отримають доступ не тільки на територію навколо будівлі, але і в деякі частини будівлі. Наприклад, відвідувачі зможуть здійснювати покупки в магазинах або обідати в кафе. При цьому частини будівлі, де працюють співробітники, як і раніше будуть закриті для вільного відвідування.

altФото новий кампус Google стане більш доступним для відвідувачів

Нагадаємо, Google відкриє нову штаб-квартиру в Лондоні на 3 тис. робочих місць.

On Top