Google звинувачують у дискримінації при пошукових запитах

НовиниТелеком & IT    08.08.2016 - 16:03
Фото: Google звинувачують у дискримінації (pixabay.com)
Фото: Google звинувачують у дискримінації (pixabay.com)

Причиною скарг стало останнє нововведення в мобільному пошуку в США

Онлайнові сервіси рекомендацій Yelp і TripAdvisor звинуватила корпорацію Google у тому, що вона вибудовує свої аналогічні сервіси вище сайтів конкурентів, повідомляє searchengines.ru.


Причиною скарг стало останнє нововведення в мобільному пошуку в США. Зокрема, додавання в локальну видачу відгуків на кафе і ресторани, а також списку кращих закладів.

"Запуск цього функціоналу призвів до того, що посилання на Yelp і TripAdvisor змістилися нижче першої сторінки видачі", - зазначає видання.

Зокрема, коли користувач шукає будь-який заклад, пошуковик показує йому картку цього місця з оцінками користувачів Google, за нею слідують відгуки з таких сайтів, як Zagat (належить Google).

"Чому б Google не дати користувачам можливість просто шукати в інтернеті, замість того, щоб нав'язувати свій контент", - процитувало видання керівника TripAdvisor Стівена Кауфера.

Нагадаємо, материнська компанія Google в II кварталі 2016 збільшила виручку на 21%.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся