GlobalLogic в Україні сконцентрується на R&D-розробках

Середа 21 вересня 2016 16:04
GlobalLogic в Україні сконцентрується на R&D-розробках
Фото: GlobalLogic сконцентрується на R&D (прес-служба компанії)

На сьогоднішній день близько 90% розробок компанії вже присвячені саме R&D.

Одна з найбільших в Україні ІТ-компаній GlobalLogic має намір сконцентруватися на розробці R&D-проектів. Про це йдеться в прес-релізі компанії.

"Таке рішення продиктовано особливостями вітчизняного IT-ринку і головними світовими тенденціями", - наголошується в повідомленні.

На сьогоднішній день GlobalLogic розробляє 260 проектів для понад 120 міжнародних клієнтів, і близько 90% розробок компанії вже присвячені саме R&D. зокрема, мова йде про високотехнологічних рішеннях для систем зв'язку, мультимедіа, автомобільної індустрії, охорони здоров'я і багатьох інших галузей.

У компанії прогнозують, що до 2020 року ІТ-сектор України може піднятися з третього на друге місце за обсягами експорту.

Згідно з даними порталу DOU GlobalLogic займає четверте місце серед найбільших ІТ-компаній країни, станом на серпень цього року в ній працювало понад 2,5 тис. осіб. Офіси компанії розташовані у Києві, Харкові, Львові та Миколаєві.

Нагадаємо, раніше на базі компанії R&D-центр в Україні відкрив американський розробник систем зберігання даних.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся