ФАС Росії відмовилася порушувати справу проти одного із кримських операторів

НовиниТелеком & IT    13.07.2016 - 14:00
Фото: Федеральна антимонопольна служба Росії (NVdaily)
Фото: Федеральна антимонопольна служба Росії (NVdaily)

Підставою для цього стало виконання компанією "К-телеком" березневих приписів антимонопольного відомства РФ

Кримський телекомунікаційний оператор "К-телеком" (WIN mobile) належним чином відреагував на попередження Федеральної антимонопольної служби (ФАС) Російської Федерації за ознаками порушення антимонопольного законодавства. Про це повідомили сьогодні у прес-службі ФАС Росії.

Як наголошується, у період із 2014 по 2016 роки "К-телеком" був єдиним оператором зв'язку, що мав необхідну інфраструктуру і надавав послуги рухомого телефонного зв'язку на території Криму та Севастополя як своїм абонентам, так і клієнтам інших операторів на цій території.


"В установлений термін "К-телеком" поінформував ФАС Росії про виконання попередження. Оскільки в результаті виконання попередження ознаки порушення антимонопольного законодавства, що виразилися у створенні дискримінаційних умов, компанією "К-телеком" усунуто, Федеральна антимонопольна служба прийняла рішення про відмову в порушенні справи", - йдеться в повідомленні російського антимонопольного відомства.

Нагадаємо, 22 березня ФАС винесла попередження компанії "К-телеком" через встановлення дискримінаційних умов доступу операторів зв'язку у Криму і Севастополі.

Раніше в червні у Криму розпочав роботу четвертий оператор зв'язку - "Волна Мобайл" (ТОВ "КТК-Телеком").

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся