Facebook запустить соцмережу для корпоративних користувачів найближчим часом

НовиниТелеком & IT    29.09.2016 - 10:41
Фото: Facebook запустить соцмережа для корпоративних користувачів
Фото: Facebook запустить соцмережа для корпоративних користувачів

Корпоративна версія орієнтована на обмін ідеями між співробітниками організації, обговорення проектів, розподіл завдань

Компанія Facebook готується запустити бізнес-орієнтовану соціальну мережу Facebook at Work, повідомляє Grifonsoft.

Бета-тестування мережі почалося ще півтора року тому.

"Примітно, що Facebook вирішила відмовитися від фіксованої плати для компаній, що бажають впровадити соціальну мережу в робочий процес. Замість цього організаціям буде запропоновано платити за кожного активного користувача", - відмічає видання.

Таке рішення було прийнято так як компанія вважає, що їй вдасться зацікавити окремих користувачів, при цьому організаціям не доведеться переплачувати за використання соцмережі в тому випадку, якщо, наприклад, в якихось відділах вона не приживеться.

Як додає видання, Facebook at Work в цілому незначно відрізняється від звичайної версії соціальної мережі. Там теж присутні стрічки новин, групи, чати, можливість здійснювати голосові і відеодзвінки.

"Відмінність полягає в тому, що Facebook at Work орієнтована на обмін ідеями між співробітниками організації, обговорення проектів, розподіл завдань", - зазначає видання.

Для того, щоб отримати доступ до мережі користувачеві потрібно буде завести там окремий робочий аккаунт, не пов'язаний з основним у Facebook.

Нагадаємо, кількість рекламодавців у Facebook перевищила 4 млн.

On Top