ru ua

Доходи IBM від хмарних сервісів на 30 виросли у II кварталі

Доходи IBM від хмарних сервісів на 30 виросли у II кварталі Фото: американська IT-компанія International Business Machines Corp (Reuters)

Зниження доходів американської IT-компанії виявилося не таким різким, як передбачали аналітики

Дохід американської IT-компанії International Business Machines Corp (IBM), яка зробила ставку на напрямки у сфері ІТ, що швидко розвиваються, у II кварталі перевищив очікування аналітиків і склав 20,24 млрд доларів. Про це йдеться в офіційному звіті компанії, повідомляє Reuters.

Як зазначається, загальний дохід компанії IBM знизився на 2,8% в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року - найбільший негативний вплив зробило падіння продажів апаратного і програмного забезпечення.


Проте зниження доходів фірми було не так різким, як передбачали аналітики.

Дохід хмарних сервісів IBM на 30 підскочив%, що порівнянно з 34-відсотковим зростанням за підсумками попереднього кварталу.

У IBM залишили колишнім прогноз по скоригованого прибутку Не менш 13,50 дол. за акцію, не беручи до уваги побоювань з приводу наслідків Brexit.

Після публікації звітності акції IBM виросли на 0,7 в ході торгів на американських біржах у понеділок, 18 червня.

Нагадаємо, IBM планує відкрити blockchain-центр у Сінгапурі. Раніше американська IT-компанія підписала контракт з Emirates Airline на 300 мільйонів доларів.