ru ua

Дочка "Нової пошти" планує подвоїти обсяг оброблених вантажів до кінця 2016

Дочка "Нової пошти" планує подвоїти обсяг оброблених вантажів до кінця 2016 Фото: фулфілмент-центр "НП Логістик" в Київській області (прес-служба компанії)

На даний момент потужності "НП Логістик" дозволяють обробляти до 15 тис. замовлень в день

Компанія "НП Логістик", що входить до складу "Нової пошти" і спеціалізується на складських послуги, розраховує в поточному році збільшити обсяг оброблених вантажів порівняно з 2015 роком в 2 рази - до понад 2 млн замовлень.

Про це йдеться в прес-релізі "Нової пошти".


"НП Логістик" два роки працює на ринку фулфілмент (від англ. fulfilment). Сам термін означає комплекс логістичних операцій з приймання, обробки і доставки товарів. Компанія пропонує своїм клієнтам, переважно це гравці ринку електронної комерції, послуги аутсорсингу всього комплексу складських операцій.

На даний момент потужності "НП Логістик" дозволяють обробляти до 15 тис. замовлень в день. У минулому році компанія опрацювала і доставила 1,2 млн вантажів, а за п'ять місяців поточного – 650 тис.

"За станом на кінець року цю цифру мають намір збільшити до 2 млн", - наголошується в повідомленні.

Як повідомив журналістам директор НП Логістик" Олександр Лісовець в ході презентації фулфилмент-центру Київської області, досягти бажаних обсягів обробки вантажів компанія планує в тому числі і за рахунок впровадження нової системи управління складом - Microsoft Dynamics Axapta 2012.

"Це нова система, яка дозволить нам обробляти великі обсяги, вона витримує великі завантаження, може обробляти десятки тисяч замовлень одночасно", - зазначив Лісовець.

За його словами, інвестиції в систему, що компанія розраховує повністю окупити за 2-3 року, склали понад 120 тис. доларів. Запуск системи запланований на липень.

Крім того, у найближчі роки "НП Логістик" планує розвивати логістичну інфраструктуру в Київській області та філіальну мережу в містах-мільйонниках.

Нагадаємо, раніше "Нова пошта" ввела можливість створювати експрес-накладні в мобільному додатку.