Digital Future та WannaBiz інвестують 400 тисяч доларів у стартап Replyapp.io

Digital Future та WannaBiz інвестують 400 тисяч доларів у стартап Replyapp.io
Фото: угоду уклали Олексій Вітченко і Олег Білозір (зліва - направо)

Replyapp.io - це система, що дозволяє автоматизувати розсилку персоналізованих електронних листів

Інвестиційна компанія Digital Future інвестує 350 тисяч доларів у стартап Replyapp.io - інструмент для розсилки "холодних" e-mail. Ще 50 тисяч доларів інвестує фонд WannaBiz. Про це сьогодні РБК-Україна повідомили у прес-службі ІК.

Replyapp.io - це система, що дозволяє автоматизувати розсилку персоналізованих листів. Кожен лист, відправлений через систему, виглядає так, ніби він написаний персонально адресату від когось особисто

Інтернет-сервіс Replyapp.io перш за все призначений для менеджерів по продажах і використовується для розсилання так званих "холодних" листів (коли до клієнта звертаються вперше), а також для автоматизації "теплих" розсилок (коли із клієнтом вже спілкувалися).

Digital Future та WannaBiz інвестують 400 тисяч доларів у стартап Replyapp.io

"В останні півроку наші продажі росли на 30-50% щомісяця. Ми були на співбесіді у 500 Startup і Y Combinator і могли б далі продовжувати зростати без інвестицій - на дохід від клієнтів. Однак зараз ринок, на якому ми працюємо, дуже гарячий і конкурентний, тому, якщо ми хочемо і далі займати сильну позицію на ньому, то нам доведеться вже зараз працювати разів у десять швидше й інтенсивніше, наймаючи людей прямо зараз, а не чекати, коли виросте наш дохід, щоб ми могли це зробити самостійно, без інвестицій", - розповів засновник стартапу Олег Білозір.

Як повідомив СЕО компанії Digital Future Олексій Вітченко, це був той рідкісний випадок, коли інвестор першим зацікавився стартапом і виявляв велику наполегливість.

"Ми швидко оцінили цінність його сервісу, тому що "приміряли" на себе, на наші портфельні компанії The App Solutions (розробка мобільних додатків) і Digital Bee (агентство цифрового маркетингу). Переконалися, що він працює і у своїй вузькій ніші вирішує проблему краще за аналоги. Цей інструмент дає можливість автоматизувати роботу продавців. Причому як в outbound-продажах, коли продавець звертається до потенційного клієнта, який про продавця нічого не знає; так і в inbound-продажах, коли до комунікації залучаються користувачі або клієнти, які залишали на сайті інформацію про себе", - зазначив Вітченко.

За словами Білозора, у сегменті B2B зараз відбувається повторення циклу. "Inbound-маркетинг, який прийшов на зміну "холодних" дзвінків і прямих продажів, став вже не так популярний, оскільки Інтернет перенасичений контентом, і конкуренція в inbound тільки зростає. Тепер вже його, inbound, витісняють прямі продажі. Точно таргетовані особисті листи дають можливість вибудувати стабільну і передбачувану воронку продажів, і як наслідок, наростити продажі в кілька разів", - пояснив засновник Replyapp.io.

Вперше Digital Future виступила із пропозицією про інвестиції близько року тому, але тоді у Білозора ще не сформувалося бачення того, як конкретно ці гроші могли б допомогти рости швидше. Але після конференції SaaStr у Сан-Франциско він зрозумів, як правильно використовувати інвестиції для більш високої динаміки зростання. Так, у Силіконовій долині засновник Replyapp.io познайомився зі співзасновником WannaBiz Артемом Бородатюком.

"Ми багато спілкувалися з Олегом на тему розвитку SaaS-продуктів. Мені подобається його амбітність, уважність до деталей і сфокусованість на зростанні бізнесу. Крім того, проект повністю відповідав нашим досить жорстким критеріям: швидке зростання MRR, фокус на США та інше. Тому я запропонував партнерам WannaBiz приєднатися до угоди, що ми і зробили. Чек угоди невеликий - 50 тисяч доларів, і основна цінність у подібних угодах полягає в тому, що три фаундери WannaBiz - вже досвідчені підприємці", - сказав Бородатюк.

Як зазначається, інвестиції будуть спрямовані на розширення продажів, маркетинг і розвиток продукту. "Ми настільки віримо в цих хлопців, що запропонували їм взяти більше грошей, ніж вони спочатку запитували - не 200-250 тисяч доларів, а 400, оскільки вважаємо, що їм потрібно рости швидше, бо конкуренція в Америці зараз посилюється, і потрібно встигнути заскочити на потяг", - додав Вітченко.Digital Future та WannaBiz інвестують 400 тисяч доларів у стартап Replyapp.io

Digital Future інвестує не просто гроші, а smart money (розумні гроші, - ред.). У випадку з Replyapp.io це буде експертиза у продуктовому біздеві (bizdev - business development, - ред.), у маркетингу та рекомендації від імені самих користувачів. "У нас вже є досвід у побудові продуктових компаній, і ми знаємо, як нарощувати продажі, тому нам є чим поділитися", - уточнив Вітченко.

Digital Future - інвесткомпанія, яка надає smart money стартапам зі Східної та Центральної Європи, орієнтованим на глобальний ринок. Заснована у 2014 році, в Україні її представляє серійний підприємець Олексій Вітченко.

WannaBiz - фонд, який орієнтується на проекти, що пройшли Seed-стадії, із фокусом на зарубіжні ринки і стабільним зростанням виручки. Сфера інтересів фонду - adtech і b2b SaaS. WannaBiz заснували три підприємці: Вадим Роговський, Олександр Борняков і Артем Бородатюк.

Replyapp.io - сервіс для менеджерів із продажу, який автоматизує розсилку холодних e-mail. Компанія створена в серпні 2014, а перший реліз відбувся в червні 2015. Була заснована українським підприємцем Олегом Білозором.

Нагадаємо, Digital Future інвестує 200 тисяч євро в сервіс штучного інтелекту LifeTracker.io.

Раніше Digital Future інвестувала 250 тисяч доларів в інтернет-сервіс Prodvigator, який надає дані для аналізу конкурентів у пошукових системах.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся