"Датагруп" почала заробляти на магістралі між Європою та Китаєм

НовиниТелеком & IT    06.07.2016 - 15:52

Мережа, що з'єднує Європу з Китаєм, щомісяця приносить всім учасникам проекту трохи менше 100 тис. доларів

Магістральна мережа передачі даних REAL (RapidEurope-AsiaLink), побудована телекомунікаційною компанією "Датагруп" і її партнерами, почала приносити дохід. Про це на прес-конференції повідомив генеральний директор і один з акціонерів оператора Олександр Кардаков.


За його словами, мережа, що з'єднує Європу з Китаєм, щомісяця приносить всім учасникам проекту трохи менше 100 тис. доларів. Крім "Датагруп", різні ділянки маршруту обслуговують Квант Телеком " (Росія) та Казахтелеком (Казахстан). Першим клієнтом мережі став китайський оператор China Telecom.

Зараз Кардаков очікує підписання договорів з ще декількома компаніями, у тому числі з Гонконгу. "Наш технічний директор тільки що повернувся з Гонконгу, де ми готуємо до запуску вузол зв'язку", - розповів Кардаков.

За його словами, магістральна мережа REAL використовується як альтернатива існуючим, більш довгих маршрутах, які йдуть через Росію. Навіть незначне скорочення відстані до Європи може виявитися важливим, наприклад, для бот-програм, що беруть участь в торгах на фондових біржах.

Загальний обсяг коштів, інвестованих в REAL за 3 роки існування проекту, оцінюється в 2 млн доларів.

 

 

On Top