У Чернігівській області провели тренування для бригад аварійної служби газу

НовиниЕнергетика    28.07.2017 - 09:12

У конкурсі взяли участь близько сотні фахівців, які входять до складу 26 бригад

На навчально-тренувальному полігоні ПАТ "Чернігівгаз" відбулися обласні змагання бригад аварійно-диспетчерських служб газу. У конкурсі взяли участь близько сотні фахівців, які входять до складу 26 бригад, обслуговуючих Чернігівську область, повідомляє прес-служба компанії.

Наголошується, що для газовиків такі тренування стали перевіркою навичок їх роботи при ліквідації аварійних ситуацій. Кращі результати показала бригада з Ніжинського району.

У прес-службі наголосили, що основне завдання конкурсу полягало в оперативному відпрацюванні фахівцями екстреної служби трьох ситуацій. Перша з них - це ліквідація загоряння на фланцевому з'єднанні газопроводу житлового будинку.

Крім того, бригади служби повинні були виявити і якомога швидше усунути витік газу на засувці газового колодязя і прорив газу на підземному газопроводі низького тиску. Для більш реального відтворення ситуацій на полігоні було збудовано імітацію стіни житлового будинку.

"Основне завдання компанії - це безперебійна і безаварійна доставка газу споживачам Чернігівської області. Тому, такі тренування, у вигляді змагань, дуже важливі. Адже бригади аварійної служби відпрацьовують навички оперативного реагування та ліквідації аварійних ситуацій в реальних умовах. Наприклад, тільки в опалювальний сезон служба "104" в середньому виїжджає на 80 викликів на добу. А за перше півріччя 2017 року фахівці вже відпрацювали 7,6 тис. дзвінків, в ході яких було усунуто 5,8 тис. витоків газу", - розповів начальник аварійно-диспетчерської служби "Чернігівгазу" Євген Денисенко.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top