BlackBerry відзвітувала про третій поспіль квартальний збиток

BlackBerry відзвітувала про третій поспіль квартальний збиток
Фото: продукція китайської компанії BlackBerry ("ВКонтакте" /blackberry_spb)

Останнім часом канадська компанія перефокусувалася на програми для мобільних пристроїв, а також продаж послуг урядовим організаціям і корпоративним клієнтам

Чистий збиток канадської компанії BlackBerry за квартал, що завершився 31 травня, склав 670 мільйонів доларів, або 1,28 дол. на акцію. Цей показник враховує зниження вартості основних засобів на суму 501 млн доларів і нематеріальних активів на 57 млн ​​дол., а також витрати на складські запаси в розмірі 41 мільйона доларів. Про це з посиланням на офіційно представлену фінзвітність BlackBerry повідомляє сьогодні газета "Ведомости".

Як зазначається, збиток за вирахуванням цих позицій склав лише 1 мільйон доларів, що в перерахунку на акцію практично дає беззбитковість.


Своєю чергою, опитані Thomson Reuters аналітики прогнозували збиток близько восьми центів на акцію.

За даними самої BlackBerry, її виручка від продажу софта і послуг збільшилася порівняно з попереднім кварталом на 13 мільйонів доларів, досягнувши 166 млн доларів. Загальний дохід склав 400 мільйонів доларів - це на 64 млн дол. менше результату IV кварталу і на 71 млн доларів менше, ніж прогнозували аналітики.

BlackBerry, що традиційно спеціалізувалася на виробництві комунікаторів, не змогла домогтися успіху на ринку смартфонів і, щоб компенсувати цю невдачу, останнім часом стала фокусуватися на програмах для мобільних пристроїв і продажі послуг урядовим організаціям та корпоративним клієнтам.

У 2016 фінансовому році, що завершився для BlackBerry в лютому, дохід компанії від продажу ПЗ і послуг виявився істотно вище запланованого рівня у 500 мільйонів доларів. Очікується, що в новому ФР цей напрямок забезпечить зростання доходу на 30%.

На поточний фінансовий рік компанія прогнозує скоригований збиток близько 15 центів на акцію. Опитані Thomson Reuters аналітики дають усереднену оцінку - 33 цента на акцію.

Для повернення клієнтів, що раніше відмовилися від використання смартфонів BlackBerry, компанія приділяє основну увагу продажу пристроїв на корпоративному ринку. У листопаді вона випустила свій перший смартфон на базі ОС Android - Priv. Цьогоріч планується випуск двох нових, порівняно недорогих телефонів з Android.

Акції BlackBerry на попередніх торгах 23 червня подорожчали на 1,5% - до 6,84 дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся