ua ru

Аудиторія Vodafone Red перевищила за півроку 1 млн клієнтів в Україні

Аудиторія Vodafone Red перевищила за півроку 1 млн клієнтів в Україні Фото: мобільний оператор "Водафон" (Air Shape Europe)

До кінця року 3G-мережа "Водафона" буде доступна більше 50% українців

Тарифами Vodafone Red, лінійка яких стала доступна в листопаді 2015 року, в Україні користується вже більше 1 мільйона клієнтів. Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі компанії "Vodafone Україна".

Як зазначається, до пакетк послуг в будь-якому з тарифів лінійки включено 3G-інтернет, безлімітний голосовий зв'язок у мережах Vodafone і "МТС Україна", а також дзвінки, SMS та MMS на всі мережі України й у 62 країни світу.


Вперше українським абонентам було запропоновано доступні послуги зв'язку у Європі в рамках послуги "Роумінг, як вдома".

Більше 50% абонентів тарифів Vodafone Red користуються смартфонами, що майже в 1,5 рази більше, ніж на інших тарифах. Абоненти тарифів Vodafone Red використовують удвічі більше дата-трафіку, ніж абоненти інших тарифів. При цьому найбільшою популярністю у клієнтів Vodafone користується відео-стрімінг, а найпопулярнішим ресурсом є YouTube.

Згідно з опитуваннями, проведеними серед клієнтів компанії, більша частина абонентів роблять вибір на користь "Vodafone Україна" для того, щоб користуватися 3G-мережею, побудованою за європейськими стандартами.

"Сьогодні понад 40% українців можуть скористатися 3G-послугами в мережі Vodafone. До кінця року 3G-мережу компанії буде доступна більше 50% населення України", - йдеться в сообшеній.

Ще одним чинником на користь вибору "Vodafone Україна", згідно з опитуванням нових клієнтів, стали інноваційні для ринку тарифи для зв'язку в роумінгу і на міжнародних напрямках. Озвучені переваги абонентів підтверджуються і статистикою використання зв'язку: обсяги користування міжнародним зв'язком у тарифах Vodafone Red удвічі перевищують кількість хвилин на зарубіжних напрямках, яке використовують абоненти інших тарифів.

Нагадаємо, абонентська база "Vodafone Україна" виросла за рік до 20,7 млн ​​клієнтів.