Apple допоможе визначати злодіїв за допомогою відбитків пальців на смартфонах

НовиниТелеком & IT    26.08.2016 - 18:53
Фото: Apple допоможе визначати злодіїв за допомогою відбитків пальців на смартфонах (makersofandroid.com)
Фото: Apple допоможе визначати злодіїв за допомогою відбитків пальців на смартфонах (makersofandroid.com)

Якщо смартфон потрапляє в чужі руки і здійснюється спроба злому, включається спеціальний режим збору біометричної інформації

Американська компанія Apple запатентувала технологію, яка допоможе обчислити злочинців? викрали мобільний пристрій, повідомляє Thenextweb.


Запатентований проект отримав назву "біометричний захоплення для ідентифікації неавторизованих користувачів" і допоможе визначати злодіїв.

Так, якщо смартфон потрапляє в чужі руки і здійснюється спроба злому, включається спеціальний режим збору біометричної інформації - він починає автоматично сканувати і зберігати відбитки пальців, а також знімати фото і відео, щоб потім представити дані про можливого злочинця і несанкціонованому використанні.

Як зазначає видання, технологія має право на життя, якщо компанія зможе придумати як розрізняти крадіжку телефону та спроби його використовувати, наприклад, дитиною.

Нагадаємо, раніше Apple запатентувала віртуальні кнопки для смартфонів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Apple усунула уразливості, що дозволяли хакерам контролювати iPhone Перший комп'ютер Apple був проданий на аукціоні за 800 тис. доларів
On Top