АТ "Укрбудінвестбанк" увійшов до рейтингу "50 провідних банків України 2018"

П'ятниця 27 квітня 2018 18:16
АТ "Укрбудінвестбанк" увійшов до рейтингу "50 провідних банків України 2018"
Фото: УКРБУДІНВЕСТБАНК (прес-служба)

У презентації підсумків досліджень взяли участь керівники проекту "50 провідних банків України", а також представники експертної ради та банківської спільноти

24  квітня "Фінансовий клуб" на церемонії FINANCIAL CLUB AWARDS - 2018 назвав лідерів фінансового ринку країни - переможців щорічного проекту "50 провідних банків України".

В рамках проекту "50 провідних банків України" традиційно були проаналізовані квартальна звітність і внутрішня інформація банків за більш ніж 120 показниками,  спеціально надана кредитними установами організаторам дослідження - "Фінансовому клубу".

У презентації підсумків досліджень взяли участь керівники проекту "50 провідних банків України", а також представники експертної ради та банківської спільноти.

АТ "УКРБУДІНВЕСТБАНК" увійшов до  50 провідних банків України 2018 і зайняв 38 місце у рейтингу та 9 місце в  номінації "Інкасація коштів". При розрахунку рейтингу провідних банків у номінації "Інкасація коштів" використані наступні критерії: кількість населених пунктів, в яких доступна послуга; обсяг інкасованих  коштів за рік; прибуток від інкасації; розмір власного парку інкасаторських автомобілів; доля в ньому броньованих машин; кількість обслуговуваних точок; вартість послуг; мінімальний час від моменту замовлення до гарантованого виїзду машини.

"Ми працюємо над тим, щоб послуги  АТ "УКРБУДІНВЕСТБАНК"  по інкасації стали одними з найкращих на українському банківському ринку. Ми дуже цінуємо те, що нашими клієнтами є  інші банківські установи, корпоративні клієнти, представники малого та середнього бізнесу, а також фізичні особи. Банк активно розвиває цей напрямок, насамперед, у Львові та Львівській області. Наразі, кількість точок обслуговування, які отримують послуги інкасації  від нашого банку, близько 600, і  в подальшому ми плануємо значно збільшити цей показник", - зазначила член наглядової ради АТ "УКРБУДІНВЕСТБАНК" Мотрич Тетяна Іванівна.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся