Android-додатки соцмереж можуть містити в собі віруси

НовиниТелеком & IT    22.09.2016 - 13:37
Фото: Android-додатки соцмереж можуть містити в собі віруси (tecnobitt.com)
Фото: Android-додатки соцмереж можуть містити в собі віруси (tecnobitt.com)

Троян може отримати доступ до абсолютно будь-яких файлів на смартфоні або планшеті, включаючи історію браузера, куки, логіни і паролі

Виявлено нове шкідливе програмне забезпечення, яке може містити додатки популярних соціальних мереж, повідомляє grifonsoft

Вірус під назвою Trojan-Banker.AndroidOS .Tordow.a, як з'ясували експерти Лабораторії Касперського, ховається всередині модифікованих клієнтів "ВКонтакте", "Одноклассники", Telegram і гри Pokemon GO.

З допомогою вірусу зловмисники можуть отримати права суперкористувача і, маючи доступ до будь-якої функції зараженого смартфона, переказувати гроші з рахунків жертви на рахунку зловмисників, відправляти неправдиві повідомлення, а також самостійно встановлювати і видаляти програми з сторонніх джерел.

Крім того, троян може отримати доступ до абсолютно будь-яких файлів на смартфоні або планшеті, включаючи історію браузера, куки, логіни і паролі, автоматично стаючи повноправним власником платіжної інформації своїх жертв.

Щоб уберегти свій смартфон або планшет від зараження вірусом, експерти рекомендують користуватися виключно офіційним Google Play для завантаження додатків.

Нагадаємо, новий вірус атакує гравців Pokemon Go.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top