ua en ru

Американці розробили шолом доповненої реальності для військових

Американці розробили шолом доповненої реальності для військових Фото: у США розроблений шолом доповненої реальності для військових

Нова система використовує спеціальні проекційні дисплеї, на які передаються важливі дані від командного центру, інших бійців або безпілотників

Інженери американської компанії Rockwell Collins розробили нову систему доповненої реальності, яка встановлюється в бойові шоломи і транслює важливу для солдата інформацію, повідомляє naked-science.ru.

Нова система отримала назву IDVS (Integrated Digital Vision System) і використовує спеціальні проекційні дисплеї, на які передаються важливі дані від командного центру, інших бійців або безпілотників. Зокрема, їх можна використовувати для перегляду інтерактивних карт. Дисплеї можуть відкидатися в бік, коли в них немає необхідності, а їх положення може бути налаштований у відповідності з фізіологічними особливостями.

Крім того, IDVS використовує мультиспектральные датчики, які збільшують видимість солдатів в нічний час або під час туману. Харчування системи IDVS надходить від блоку з чотирьох акумуляторних батарей, які забезпечують до 6 годин автономної роботи.

Нагадаємо, глобальний ринок доповненої і віртуальної реальності перевищить 160 млрд доларів до 2020 року.