Американська AT&T проведе Wi-Fi вздовж ліній електропередач

Вівторок 27 вересня 2016 11:18
Американська AT&T проведе Wi-Fi вздовж ліній електропередач
Фото: AT&T проведе Wi-Fi вздовж ліній електропередач

Проект AirGig покликаний забезпечити доступом в інтернет всіх користувачів, що живуть в будь-якій місцевості, де є електрика

Американська телекомунікаційна компанія AT&T побудує загальнодоступну Wi-Fi-мережу вздовж ліній електропередач для розширення доступності інтернету, повідомляє naked-science.ru.

Проект AirGig покликаний забезпечити доступом в інтернет всіх користувачів, що живуть в будь-якій місцевості, де є електрика. Для цього компанія має намір встановлювати недорогі пластикові антени, передбачається, що широкосмуговий сигнал буде формуватися завдяки магнітним полям, вироблюваним струмом всередині ліній електропередач.

"Після встановлення подібної системи, як заявляють розробники, кожен користувач мобільних пристроїв зможе підключитися до загальнодоступної Wi-Fi мережі на швидкостях, які можуть змагатися з поточними стандартами 4G LTE", - зазначає видання.
Однією з проблем, з якою доведеться зіткнутися AT&T, є те, що для забезпечення надійного сигналу антени системи повинні розташовуватися в межах прямої видимості, інакше технологія не дозволить ефективно передавати інформацію. Для вирішення проблеми компанія, швидше за все, скомбинирует кілька технологій передачі даних, що дозволить передавати сигнали до антен за допомогою оптоволокна, а від антен до кінцевого користувача – з допомогою міліметрових хвиль.

На даний момент проект проходить стадію тестування і очікується, що в наступному році оператор зможе забезпечити інтернетом багато віддалені від провайдерів місцевості.

Нагадаємо, AT&T буде використовувати дрони для поліпшення якості своєї мережі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся