ru ua

Amazon знімає збори за доставку малогабаритних товарів на 67%

Amazon знімає збори за доставку малогабаритних товарів на 67% Фото: "Амазон" знижує тарифи на посилки (Twitter @LaShandrow)

Нові ставки набудуть чинності з 1 липня

Один з найбільших онлайн-ритейлерів у світі Amazon оголосив про зниження на 67% зборів для продавців малогабаритних предметів, які здійснюють їхню безкоштовну доставку покупцям. Про етомсо посиланням на заяву американської компанії повідомляє Bloomberg.

Як наголошується, нові ставки набудуть чинності з 1 липня.


Торговці будуть платити по 1,61 дол. За доставку компанією малогабаритних плоских товарів (таких як USB-кабелі, захисні плівки для екранів смартфонів і т. п.), Що містяться в великі конверти.

Ставки поширюються на торговців, що використовують введені Amazon в минулому році програми Small і Light, які передбачають безкоштовну для покупців доставку популярних дрібних предметів, таких як косметика, мобільні телефони, аксесуари і т. Д. Велика частина цих товарів пропонується сторонніми продавцями, які надають Amazon дані про продажі для обробки, зберігання, пакування та доставки замовлень.

Клієнти Amazon в США замовляють десятки мільйонів легких і малогабаритних товарів в рік, говориться в документах компанії.

Рішення про зниження зборів створює потенційну загрозу для конкуруючих торгових майданчиків, що належать Alibaba Group, eBay Inc. і Wish.com, що доставляють товари китайських продавців американським покупцям, відзначає агентство.

В даний час китайські торговці відправляють товари покупцям в США через програму ePacket, що працює в рамках угоди між поштовою службою США і China Post. Китайські продавці, які торгують через майданчики Amazon, також використовують ePacket. Однак зараз ситуація може змінитися: нова програма компанії пропонує менші збори, а швидкість доставки у Amazon - 4-8 днів проти двох тижнів у ePacket.

Нагадаємо також, що Amazon запустить власний музичний сервіс. Як зазначалося, послуга буде надаватися за ціною 9,99 доларів / місяць і пропонувати конкурентний каталог пісень.