ru ua

Amazon збирається відкрити відділення авіаперевезень на базі Boeing

Amazon збирається відкрити відділення авіаперевезень на базі Boeing Фото: американська компанія Amazon (FinancialExpress.com by ©Reuters)

Торік на свята інтернет-ритейлер безкоштовно роздав постраждалим покупцям подарункові карти на 20 доларів через проблеми у кур'єрською службою UPS

Американська інтернет-компанія Amazon планує незабаром зайнятися авіаперевезеннями і веде переговори про оренду 20 вантажних Boeing 767 для самостійної доставки замовлених товарів, повідомляє мережевий журнал Entrepreneur.

Це, як зазначається, може покласти край залежності інтернет-ритейлера від сторонніх перевізників - Amazon отримає можливість контролювати ланцюжок поставок.

Amazon збирається відкрити відділення авіаперевезень на базі Boeing

Фото: Amazon тягне Boeing на зліт (BusinessFinanceNews.com)

Зокрема, торік у святковий період кур'єрська служба UPS не впоралася зі своєчасною доставкою мільйонів посилок, в тому числі багатьох замовлень Amazon. Тоді це змусило компанію безкоштовно роздати постраждалим покупцям подарункові карти на 20 доларів.

Amazon збирається відкрити відділення авіаперевезень на базі Boeing

Фото: американський інтернет-ритейлер Amazon (©iStock.com/killerbayer)

Акції онлайн-магазину Amazon подешевшали у п'ятницю, 18 грудня, на 0,58% - до 666,75 дол. (на 19:28 за київським часом).

Ринкова капіталізація американського інтернет-ритейлера склала 315,3 млрд доларів.

Amazon.com is reportedly looking to create its own air-delivery operation to curb shipping bottlenecks from third-party carriers.

Опубліковано Entrepreneur 18 грудня 2015 р.

Нагадаємо, в листопаді Amazon відкрив свій перший книжковий офлайн-магазин у торговому центрі University Village в американському Сіетлі (штат Вашингтон). Як зазначалося, ціни на книги в офлайновому Amazon Books будуть такими ж, як і на Amazon.com.