"Альфа-Банк Україна" надає електронні гарантії для участі в торгах через ProZorro

"Альфа-Банк Україна" надає електронні гарантії для участі в торгах через ProZorro
Фото: відділення "Альфа банку"

Розширюючи спектр послуг у сфері документарного бізнесу, "Альфа-Банк Україна" пропонує своїм клієнтам - як великим корпоративним, так і масовому та середньому бізнесу - отримати електронні банківські гарантії для участі в тендерах державних закупівель через систему ProZorro. Про це повідомляє прес-служба банку.

Зокрема, за даними прес-служби, в банку запроваджено новий зручний формат надання банківських гарантій з накладенням електронного цифрового підпису (ЕЦП). Для отримання такої гарантії клієнти Альфа-Банку можуть звернутися в обслуговуюче їх відділення.

"Ми спостерігаємо, як в останні роки поступово змінюється країна і бізнес-процеси, змінюються люди і клієнти. Альфа-Банк удосконалює свої сервіси в дусі часу. Так, більше року тому в нашому банку впроваджена можливість використання електронного цифрового підпису. Ми раді, що нові законодавчі вимоги, що стосуються роботи електронної системи публічних закупівель ProZorro, дозволяють використовувати наш досвід і допомогти державним компаніям отримувати кращі пропозиції на ринку, а українським підприємцям – суттєво економити час і ресурси, - зазначає Наталя Пащенко, керівник напрямків розвитку продуктів і процесів Альфа-Банку Україна - Можливість отримання банківської гарантії в електронному вигляді дозволяє підприємцям оформити заявку на участь в тендері онлайн: перебуваючи вдома або в кафе, не відриваючись від свого смартфона, планшета або комп'ютера. Витративши трохи часу, вони зможуть запропонувати свої послуги та продукти для державних підприємств у будь-якому регіоні країни".

Наголошується, що банківська гарантія для участі в тендері – це грошова гарантія, якої банк забезпечує зобов'язання свого клієнта - учасника тендеру (постачальника) перед організатором тендеру (замовником). Банк бере на себе зобов'язання перед замовником (в даному випадку - державною компанією) виплатити гарантійну суму при настанні гарантійного випадку, визначеного умовами гарантії. Можливий перелік гарантійних випадків вказаний ст. 24 Закону "Про публічні закупівлі".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся