ua ru

"Альфа-Банк Україна" надає електронні гарантії для участі в торгах через ProZorro

"Альфа-Банк Україна" надає електронні гарантії для участі в торгах через ProZorro Фото: відділення "Альфа банку"

Розширюючи спектр послуг у сфері документарного бізнесу, "Альфа-Банк Україна" пропонує своїм клієнтам - як великим корпоративним, так і масовому та середньому бізнесу - отримати електронні банківські гарантії для участі в тендерах державних закупівель через систему ProZorro. Про це повідомляє прес-служба банку.

Зокрема, за даними прес-служби, в банку запроваджено новий зручний формат надання банківських гарантій з накладенням електронного цифрового підпису (ЕЦП). Для отримання такої гарантії клієнти Альфа-Банку можуть звернутися в обслуговуюче їх відділення.

"Ми спостерігаємо, як в останні роки поступово змінюється країна і бізнес-процеси, змінюються люди і клієнти. Альфа-Банк удосконалює свої сервіси в дусі часу. Так, більше року тому в нашому банку впроваджена можливість використання електронного цифрового підпису. Ми раді, що нові законодавчі вимоги, що стосуються роботи електронної системи публічних закупівель ProZorro, дозволяють використовувати наш досвід і допомогти державним компаніям отримувати кращі пропозиції на ринку, а українським підприємцям – суттєво економити час і ресурси, - зазначає Наталя Пащенко, керівник напрямків розвитку продуктів і процесів Альфа-Банку Україна - Можливість отримання банківської гарантії в електронному вигляді дозволяє підприємцям оформити заявку на участь в тендері онлайн: перебуваючи вдома або в кафе, не відриваючись від свого смартфона, планшета або комп'ютера. Витративши трохи часу, вони зможуть запропонувати свої послуги та продукти для державних підприємств у будь-якому регіоні країни".

Наголошується, що банківська гарантія для участі в тендері – це грошова гарантія, якої банк забезпечує зобов'язання свого клієнта - учасника тендеру (постачальника) перед організатором тендеру (замовником). Банк бере на себе зобов'язання перед замовником (в даному випадку - державною компанією) виплатити гарантійну суму при настанні гарантійного випадку, визначеного умовами гарантії. Можливий перелік гарантійних випадків вказаний ст. 24 Закону "Про публічні закупівлі".